Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4 - Kabaret Skeczów Męczących - Daty i miejsca

Data: 2021.06.28 godz. 17:30

Miasto: Pruszków,
Miejsce: Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

Data: 2021.06.28 godz. 20:30

Miasto: Pruszków,
Miejsce: Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

Opis wydarzenia

Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4 - Kabaret Skeczów Męczących

Powracamy z nowym sezonem Gwiazd Kabaretu!

Nie zabraknie towarzyszącej nam publiczności, a także prowadzącego, w którego rolę ponownie wcieli się Robert Korólczyk, a towarzyszyły mu będą piękne, żywiołowe, niezwykle uzdolnione oraz zabawne Barbara Szelągiewicz, Dominika Dołżyńska, Karolina Waścińska-Łukanowska, Agnieszka Kowalczyk, które razem tworzą GLAM quartet. W tej serii wystąpią dla Państwa gwiazdy polskiego kabaretu i ich trochę młodsi koledzy.

Do zobaczenia! *Program rejestrowany jest przez TV, biorąc udział w nagraniu godzą się Państwo na wykorzystanie swojego wizerunku

KSM od lat jest rozpoznawalną i lubianą marką, gwarantującą niezwykłą atmosferę i wspaniałą zabawę niezależnie od charakteru wydarzenia. Potrafią ujarzmić wielotysięczną publiczność i skupić na sobie jej uwagę, rozbawić i stworzyć niepowtarzalny klimat na małych klubowych spektaklach, a także ubarwić spotkania biznesowe i imprezy firmowe. To oni jak nikt potrafią rozgrzać publiczność i utrzymywać z nią kontakt przez cały czas trwania spektaklu. Tworzą niepowtarzalne postaci, których teksty powtarzają fani w całym kraju. Swój nietuzinkowy żart ubierają w nowatorską formę.

Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4 - Kabaret Skeczów Męczących

Bądź na bieżąco