Krzysztof Antkowiak Solo - Daty i miejsca

Opis wydarzenia

Krzysztof Antkowiak Solo

Krzysztof Antkowiak to artysta, którego każdy koncert jest niezapomnianym przeżyciem.

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z Krzysztofem Antkowiakiem. Podczas recitalu usłyszymy mieszankę własnych utworów Krzysztofa oraz covery znanych piosenkarzy znanych z płyty Simplefields (m.in. Sting, Tom Waits, Steve Wonder) czy największy przebój artysty "Zakazany owoc".
Swoboda sceniczna i doskonały kontakt z publicznością powodują, że tworzy ze swoimi odbiorcami wyjątkową więź. Jego występy wzbudzają duże emocje i na długo zapadają w w pamięć widzów. Budując dynamikę koncertu potrafi zaprosić widownię do swojego świata. Wzrusza, gra na wrażliwości, skłania do refleksji, by za chwilę rozbudzić w widzach ogromną energię, zaprosić do interakcji. Z łatwością przeplata nostalgię i delikatność z niezwykłą dynamiką, dzięki czemu jego występy są emocjonalne i niezapomniane. Przy okazji to artysta, któremu widownia nie pozwala zbyt szybko zejść ze sceny.

Krzysztof Antkowiak - pianista, wokalista, kompozytor, producent. jest jednym z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych wokalistów swojego pokolenia. Popularność zdobył jako nastolatek pod koniec lat 80 utworem "Zakazany owoc". Współpracował z Grzegorzem Ciechowskim, Edytą Górniak i Justyną Steczkowską. W międzyczasie pisał muzykę do filmów dokumentalnych oraz dla innych wykonawców. W tym roku Krzysztof Antkowiak zdobył Platynową Płytę za album „Zostanie mi muzyka”.

Krzysztof Antkowiak Solo

Bądź na bieżąco