Darek Kozakiewicz LIVE - Daty i miejsca

Opis wydarzenia

Darek Kozakiewicz LIVE

Wyjątkowo rockowy projekt Darka Kozakiewicza - kompozytora i gitarzysty znanego przede wszystkim z zespołów Breakout, Test oraz Perfect. Współpracował także z artystami takimi jak z Anna Jantar, Robert Chojnacki, Jan Borysewicz i wieloma innymi. Obecny projekt powstał z potrzeby gitarowego grania na żywo i fascynacji Jimi Hendrixem. W jego składzie usłyszymy Justynę Panfilewicz, wokalistkę obdarzoną nietuzinkową barwą głosu. Kompozytorkę, autorkę tekstów. Zdobywczyni głównych nagród w ponad 30-tu ogólnopolskich festiwalach.

Jest rok 2020, pandemia COVID-19, wszystkie kluby koncertowe zamknięte na kłódkę. Co robi Darek Kozakiewicz? Wynajmuje salę prób i przygotowuje swój nowy zespół, bo przecież pandemia zaraz minie, trzeba nie wyjść z wprawy, a poza tym jak żyć bez grania…

Sukces, to nie tylko talent, ale także wytrwałość i wiara, a może przede wszystkim świadomość, że ma się coś słuchaczom do przekazania. Wydaje mi się, że to nieustająca potrzeba kontaktu z drugim człowiekiem - doprowadziła do powstania składu, programu, projektu, a w końcu albumu „Darek Kozakiewicz LIVE”.

Rok 2021 – rok dla Darka Kozakiewicza wyjątkowy, 50-lecie pracy artystycznej, 70-te urodziny, ukazanie się jubileuszowej płyty Krokodyl. Ale to dla niego wciąż za mało!

Skład zespołu:

Darek Kozakiewicz – gitara

Justyna Panfilewicz – śpiew

Tomek Płonka – bas

Sławek Puchała – perkusja

Darek Kozakiewicz LIVE

Bądź na bieżąco