Pan Li - Wisi mi to - Daty i miejsca

Data: 2024.09.06 godz. 19:00

Miasto: Przemyśl,
Miejsce: Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek

Data: 2024.09.13 godz. 19:00

Miasto: Zabrze,
Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury Guido

Data: 2024.10.04 godz. 19:00

Miasto: Żywiec,
Miejsce: Miejskie Centrum Kultury

Data: 2024.10.16 godz. 19:00

Miasto: Płock,
Miejsce: Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Franciszki i Stefana Themersonów

Data: 2024.10.17 godz. 19:00

Miasto: Prudnik,
Miejsce: Sala Kina Diana

Data: 2024.10.18 godz. 19:00

Miasto: Ustrzyki Dolne,
Miejsce: Ustrzycki Dom Kultury

Opis wydarzenia

Pan Li - Wisi mi to

Zapomnij o konwencjonalnych show! Pan Li, ikona polskiej sceny komediowo-magicznej , wraca z programem tak intensywnym jak najlepszy shot whiskey . Jako niesławny iluzjonista, Pan Li zaskoczy Cię swoją zdolnością do czytania w myślach i brawurową improwizacją. Ale uważaj, jego słownictwo jest równie ogniste jak jego iluzje!

Kolejna edycja jego fenomenalnego show to więcej niż magiczne sztuczki i żarty na granicy dobrego smaku. To interaktywna przygoda, w której publiczność staje się współtwórcą spektaklu. Nie tylko zobaczysz show, ale też staniesz się jego częścią.

Jeśli sądzisz, że znasz wszystkie karty w talii , Pan Li wyciągnie asa z rękawa i zwali Cię z nóg. Finał programu, pozostawi Cię w osłupieniu i sprawi, że będziesz chciał więcej.

Nikt nie opuszcza sali nieodwrócony, i nikt nie pozostaje obojętny. Jesteś gotów na show, które poruszy Twoje zmysły i wywróci Twoją rzeczywistość do góry nogami? Bilety giną jak złoto , więc nie czekaj .

Program trwa około 1,5 godziny i jest przeznaczony dla widzów dorosłych . Wprowadzenie stanowi około 30-minutowy support, który może być równie zaskakujący, jak główne show .

Podczas wydarzenia będą prowadzone nagrania wideo i fotograficzne. Uczestnictwo oznacza zgodę na wykorzystanie wizerunku (obrazu i głosu) uczestnika w materiałach promocyjnych i publikacjach Organizatora/Wykonawcy, bez prawa do wynagrodzenia. Materiały te mogą być publikowane w mediach społecznościowych i innych kanałach. Osoby niechcące być nagrywane proszone są o informowanie o tym przed wydarzeniem. Udział potwierdza akceptację tych warunków.

Pan Li - Wisi mi to

Bądź na bieżąco