Pan Li - Wisi mi to - Daty i miejsca

Data: 2023.10.08 godz. 19:00

Miasto: Otwock,
Miejsce: Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury

Data: 2023.10.27 godz. 19:00

Miasto: Wrocław,
Miejsce: Centrum Kultury AGORA

Data: 2023.10.28 godz. 19:00

Miasto: Zielona Góra,
Miejsce: Zielonogórski Ośrodek Kultury

Data: 2023.11.03 godz. 19:00

Miasto: Legionowo,
Miejsce: Sala widowiskowa Urzędu Miasta Legionowa

Opis wydarzenia

Pan Li - Wisi mi to

Zapomnij o konwencjonalnych show! Pan Li, ikona polskiej sceny komediowo-magicznej , wraca z programem tak intensywnym jak najlepszy shot whiskey . Jako niesławny iluzjonista, Pan Li zaskoczy Cię swoją zdolnością do czytania w myślach i brawurową improwizacją. Ale uważaj, jego słownictwo jest równie ogniste jak jego iluzje!

Kolejna edycja jego fenomenalnego show to więcej niż magiczne sztuczki i żarty na granicy dobrego smaku. To interaktywna przygoda, w której publiczność staje się współtwórcą spektaklu. Nie tylko zobaczysz show, ale też staniesz się jego częścią.

Jeśli sądzisz, że znasz wszystkie karty w talii , Pan Li wyciągnie asa z rękawa i zwali Cię z nóg. Finał programu, pozostawi Cię w osłupieniu i sprawi, że będziesz chciał więcej.

Nikt nie opuszcza sali nieodwrócony, i nikt nie pozostaje obojętny. Jesteś gotów na show, które poruszy Twoje zmysły i wywróci Twoją rzeczywistość do góry nogami? Bilety giną jak złoto , więc nie czekaj .

Program trwa około 1,5 godziny i jest przeznaczony dla widzów dorosłych . Wprowadzenie stanowi około 30-minutowy support, który może być równie zaskakujący, jak główne show .

Program dla widzów od 16 roku życia

Pan Li - Wisi mi to

Bądź na bieżąco