Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4 - Kabaret Smile

Pruszków, Centrum Kultury i Sportu sp. z o. o. 2020.08.31 poniedziałek godz. 18:00

Powracamy z nowym sezonem Gwiazd Kabaretu! Nie zabraknie towarzyszącej nam publiczności, a także prowadzącego, w którego rolę ponownie wcieli się Robert Korólczyk, a towarzyszyły mu będą piękne, żywiołowe, niezwykle uzdolnione oraz...

Zobacz pozostałe daty i pełny opis wydarzenia

Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4 - Kabaret Smile

PRZEJDŹ DO ZAKUPU BILETU

Powracamy z nowym sezonem Gwiazd Kabaretu! Nie zabraknie towarzyszącej nam publiczności, a także prowadzącego, w którego rolę ponownie wcieli się Robert Korólczyk, a towarzyszyły mu będą piękne, żywiołowe, niezwykle uzdolnione oraz zabawne Barbara Szelągiewicz, Dominika Dołżyńska, Karolina Waścińska-Łukanowska, Agnieszka Kowalczyk, które razem tworzą GLAM quartet. W tej serii wystąpią dla Państwa gwiazdy polskiego kabaretu i ich trochę młodsi koledzy.

Kabaret Smile wywodzący się z Lublina tworzą trzej Panowie: Michał Kincel, Andrzej Mierzejewski oraz Paweł Szwajgier. Swoimi skeczami bawią widzów od 2003 roku a w swoim dorobku artystycznym posiadają mnóstwo nagród, w tym wiele nagród publiczności.

Skecze i piosenki Kabaretu Smile odnoszą się głównie do absurdów życia codziennego. Dzięki wykreowaniu charakterystycznych postaci tworzą przezabawne historie, które z łatwością zapadają widzom w pamięć. Piosenki autorstwa Kabaretu Smile są niezaprzeczalnie bezkonkurencyjne.

Artyści podczas występów na żywo wchodzą w interakcje z publicznością, dlatego każdy ich występ jest szczególny, wyjątkowy i niepowtarzalny.

Do zobaczenia! *Program rejestrowany jest przez TV Polsat, biorąc udział w nagraniu godzą się Państwo na wykorzystanie swojego wizerunku

KUP BILET > WYBIERZ SEKTOR:

miejsca nienumerowane, wolne miejsca: 196

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 60,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł