Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4 - Kabaret Ciach i Kabaret Młodych Panów

Pruszków, Centrum Kultury i Sportu sp. z o. o. 2020.09.01 wtorek godz. 18:00

Powracamy z nowym sezonem Gwiazd Kabaretu! Nie zabraknie towarzyszącej nam publiczności, a także prowadzącego, w którego rolę ponownie wcieli się Robert Korólczyk, a towarzyszyły mu będą piękne, żywiołowe, niezwykle uzdolnione oraz...

Zobacz pozostałe daty i pełny opis wydarzenia

Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4 - Kabaret Ciach i Kabaret Młodych Panów

PRZEJDŹ DO ZAKUPU BILETU

Powracamy z nowym sezonem Gwiazd Kabaretu!

Nie zabraknie towarzyszącej nam publiczności, a także prowadzącego, w którego rolę ponownie wcieli się Robert Korólczyk, a towarzyszyły mu będą piękne, żywiołowe, niezwykle uzdolnione oraz zabawne Barbara Szelągiewicz, Dominika Dołżyńska, Karolina Waścińska-Łukanowska, Agnieszka Kowalczyk, które razem tworzą GLAM quartet. W tej serii wystąpią dla Państwa gwiazdy polskiego kabaretu i ich trochę młodsi koledzy.

Ciach to jeden z filarów Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego. Kabaret młody duchem i bogaty doświadczeniem. W spektakle wplata elementy improwizacji, dzięki czemu każdy kolejny występ jest inny i niepowtarzalny. Chcesz mieć wieczór pełny dobrego humoru? No to CIACH!

Kabaret Młodych Panów to wybuchowa mieszanka śląskiego, ostrego poczucia humoru, teatralnego zacięcia i społecznego komentarza, a wszystko to podszyte kabaretowym absurdem. Kabaret Młodych Panów od kilkunastu lat bawi setki tysięcy miłośników kabaretu w kraju i za granicą. "Wiecznie młodzi" Panowie, mimo swego scenicznego doświadczenia nie rezygnują z młodzieńczych żartów, energicznych protest songów, a czasem wręcz kontrowersyjnych puent.

Do zobaczenia! *Program rejestrowany jest przez TV Polsat, biorąc udział w nagraniu godzą się Państwo na wykorzystanie swojego wizerunku

KUP BILET > WYBIERZ SEKTOR:

miejsca nienumerowane, wolne miejsca: 200

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 60,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł