AGA ZARYAN - Nastrojowo. Koncert Noworoczny

Warszawa, Kuźnia Kulturalna 2022.03.07 poniedziałek godz. 20:30

Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Światowe uznanie Artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi z charakterystyczną lekkością...

Zobacz pozostałe daty i pełny opis wydarzenia

AGA ZARYAN - Nastrojowo. Koncert Noworoczny

PRZEJDŹ DO ZAKUPU BILETU

Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Światowe uznanie Artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu.

Zmysłowy głos Pierwszej Damy Polskiego Jazzu oraz selekcja ponadczasowych evergreenów o tematyce świątecznej, noworocznej i nie tylko - to kwintesencja tego koncertu w wykonaniu Agi Zaryan.

Wokalistka swoim śpiewem już od pierwszych dźwięków przeniesie nas w atmosferę pełną świątecznej aury i noworocznego uniesienia. Koncert to jazzowy majstersztyk i niepowtarzalna okazja na rozkoszowanie się muzyką ponad znanymi nam podziałami. Olbrzymim atutem będzie wybór utworów, który zaproponuje Aga Zaryan.

Aga Zaryan jest laureatką najważniejszych nagród w świecie muzycznym, od lat uznawaną za najlepszą wokalistkę jazzową w Polsce (ankieta Jazz Top - magazynu Jazz Forum). Jej płyty sprzedają się w rekordowych nakładach, udowadniając, że ambicja i wysublimowany styl pozwalają dotrzeć do szerokiego grona publiczności. Artystka podbija serca publiczności koncertując na całym świecie. Aga Zaryan jest również aktywną działaczką społeczną, m.in: Ambasadorką PAH, sojuszniczką KPH. Za swoją działalność została wyróżniona nagrodą
Gwiazda Dobroczynności 2017.

Na scenie:
Aga Zaryan - głos
Michał Tokaj - fortepian
Łukasz Żyta - instrumenty perkusyjne

KUP BILET > WYBIERZ SEKTOR:

Wybierz sektor z planu sali