Nie dokazuj! Największe przeboje Marka Grechuty i Jana Kantego Pawluśkiewicza
„Nie Dokazuj! Największe przeboje Marka Grechuty i Jana Kantego Pawluśkiewicza”
Niezwykły koncert pełen muzyki, wspomnień i uśmiechu.
Zapraszamy na wydarzenie, w którym ponadczasowa twórczość Marka Grechuty i Jana Kantego Pawluśkiewicza spotyka się z humorem, lekkością i spontanicznością! „Nie Dokazuj! Największe przeboje Marka Grechuty i Jana Kantego Pawluśkiewicza” to nie tylko koncert – to pełna emocji podróż przez największe przeboje tych wyjątkowych artystów, opowiedziana z dystansem i uśmiechem.
Na scenie wystąpią Katarzyna Pakosińska, Rafał Cieszyński i Staszek Karpiel-Bułecka, którzy nie tylko zaśpiewają legendarne utwory, ale również zaskoczą publiczność błyskotliwymi anegdotami i ciekawymi historiami. Każda piosenka stanie się pretekstem do opowieści, które przeniosą widzów w świat pełen wspomnień, zabawnych sytuacji z życia zawodowego i osobistego artystów.
To nie jest zwykły koncert – to widowisko, które bawi, wzrusza i angażuje!
Przygotujcie się na inteligentny humor, spontaniczne interakcje z publicznością i pełne ekspresji wykonania kultowych piosenek, takich jak „Nie dokazuj”, „Dni, których nie znamy”, „Wiosna, ach to ty” czy „Będziesz moją panią”.
Muzyka, humor i charyzmatyczni artyści w jednym wyjątkowym show!
Największe przeboje Marka Grechuty w świeżej, lekkiej i pełnej energii odsłonie!
Wieczór, który wywoła zarówno uśmiech, jak i wzruszenie – nie przegap tej wyjątkowej okazji! Przyjdź i poczuj magię Grechuty w zupełnie innej odsłonie!
Wystąpią:
Katarzyna Pakosińska
Rafał Cieszyński
Staszek Karpiel-Bułecka