Anna Wyszkoni akustycznie

Warszawa, Kuźnia Kulturalna 2018.02.19 poniedziałek godz. 20:30

ANNA WYSZKONI AKUSTYCZNIE ANNA WYSZKONI TO JEDNA Z NAJBARDZIEJ CENIONYCH I CHARYZMATYCZNYCH WOKALISTEK NA POLSKIEJ SCENIE MUZYCZNEJ. MA W SWOIM DOROBKU IMPONUJĄCĄ ILOŚĆ PRZEBOJÓW, NAGRÓD I WYRÓŻNIEŃ ORAZ PONAD PÓŁ MILIONA SPRZEDANYCH...

Zobacz pozostałe daty i pełny opis wydarzenia

Anna Wyszkoni akustycznie

PRZEJDŹ DO ZAKUPU BILETU

ANNA WYSZKONI AKUSTYCZNIE

ANNA WYSZKONI TO JEDNA Z NAJBARDZIEJ CENIONYCH I CHARYZMATYCZNYCH WOKALISTEK NA POLSKIEJ SCENIE MUZYCZNEJ. MA W SWOIM DOROBKU IMPONUJĄCĄ ILOŚĆ PRZEBOJÓW, NAGRÓD I WYRÓŻNIEŃ ORAZ PONAD PÓŁ MILIONA SPRZEDANYCH PŁYT. AKTUALNIE OBCHODZI JUBILEUSZ 20-LECIA PRACY ARTYSTYCZNEJ. W MARCU 2017 ROKU UKAZAŁA SIĘ PREMIEROWA PŁYTA ANI WYSZKONI PT. „JESTEM TU NOWA", KTÓRĄ PROMUJĄ PIOSENKI "OSZUKAĆ LOS" ORAZ AKTUALNY PRZEBÓJ WIĘKSZOŚCI POLSKICH STACJI RADIOWYCH, "NIE CHCĘ CIĘ OBCHODZIĆ". WOKALISTKA MA RÓWNIEŻ NA KONCIE ALBUMY "PAN I PANI" (2009) I "ŻYCIE JEST W PORZĄDKU" (2012). OBYDWA OSIĄGNĘŁY STATUS PODWÓJNIE PLATYNOWYCH. POCHODZĄ Z NICH PIOSENKI: „CZY TEN PAN I PANI", „Z CISZĄ POŚRÓD CZTERECH ŚCIAN", „ZAPYTAJ MNIE O TO, KOCHANY", „BIEGNIJ PRZED SIEBIE", „W CAŁOŚĆ UŁOŻYSZ MNIE", CZY NAGRODZONY SUPERJEDYNKĄ ZA PRZEBÓJ ROKU „WIEM, ŻE JESTEŚ TAM".
SOLOWY DOROBEK PŁYTOWY ANI UZUPEŁNIA ŚWIĄTECZNY ALBUM „KOLĘDY WIELKIE" (2015).

KAŻDY KONCERT ANNY WYSZKONI TO PORYWAJĄCE WIDOWISKO. ARTYSTCE TOWARZYSZY ZESPÓŁ DOŚWIADCZONYCH MUZYKÓW NA CZELE Z JEDNYM Z NAJBARDZIEJ ZNANYCH POLSKICH GITARZYSTÓW, MARKIEM RADULI. PODCZAS KONCERTÓW ANIA WYKONUJE SWOJE NAJWIĘKSZE PRZEBOJE Z 20 LAT PRACY NA SCENIE.

KUP BILET > WYBIERZ SEKTOR:

Wybierz sektor z planu sali

sektorsektor