Kuba Sienkiewicz DUO

Warszawa, Kuźnia Kulturalna 2018.04.18 środa godz. 20:30

Koncert duetu Kuby Sienkiewicz i Jacka Wąsowskiego Podczas koncertu Kuby Sienkiewicza i Jacka Wąsowskiego nie zabraknie znanych przebojów z repertuaru Elektrycznych Gitar.  Kuba Sienkiewicz - urodzony 24 listopada 1961 w Warszawie,...

Zobacz pozostałe daty i pełny opis wydarzenia

Kuba Sienkiewicz DUO

PRZEJDŹ DO ZAKUPU BILETU

Koncert duetu Kuby Sienkiewicz i Jacka Wąsowskiego

Podczas koncertu Kuby Sienkiewicza i Jacka Wąsowskiego nie zabraknie znanych przebojów z repertuaru Elektrycznych Gitar. 

Kuba Sienkiewicz - urodzony 24 listopada 1961 w Warszawie, piosenkarz, neurolog - występuje z Elektrycznymi Gitarami i jako Kuba Sienkiewicz. Wykonuje piosenkę autorską. Układa muzykę i piosenki do filmów. Współpracuje ze scenami kabaretowo-muzycznymi, Międzynarodowym Festiwalem Bardów OPPA i Warszawskim Uniwersytetem Medycznym. Z Elektrycznymi Gitarami wydał 13 płyt, których łączny nakład przekroczył 1,5 mln sztuk. Cztery z tych płyt uzyskały tytuł płyt platynowych a sześć złotych. Jako neurolog zajmuje się chorobą Parkinsona i innymi zaburzeniami ruchowymi.

Jacek Wąsowski - gra na gitarze, mandolinie i banjo. Ceniony muzyk sesyjny – jego dźwięki można usłyszeć na płytach m. in Stanisława Soyki, Reni Jusis, Edyty Geppert i wielu innych. Grał i koncertował w solowym projekcie Kuby Sienkiewicza, z Marylą Rodowicz oraz założonym przez siebie Chili My.

KUP BILET > WYBIERZ SEKTOR:

Wybierz sektor z planu sali

sektorsektor