Michał Szpak - Recital

Warszawa, Kuźnia Kulturalna 2018.05.21 poniedziałek godz. 20:30

Niezwykle nastrojowe recitale w wykonaniu Michała Szpaka to doskonała okazja by oderwać się od codzienności i przenieść do świata pełnego emocji. Jeden z najlepszych polskich wokalistów obdarzony charyzmatycznym głosem zaprasza swoich...

Zobacz pozostałe daty i pełny opis wydarzenia

Michał Szpak - Recital

PRZEJDŹ DO ZAKUPU BILETU

Niezwykle nastrojowe recitale w wykonaniu Michała Szpaka to doskonała okazja by oderwać się od codzienności i przenieść do świata pełnego emocji. Jeden z najlepszych polskich wokalistów obdarzony charyzmatycznym głosem zaprasza swoich sympatyków na serię letnich występów. W doborowym składzie swoich muzyków Michał wykona swoje największe przeboje, a w nich najnowszy singiel „King of the Season” będący zapowiedzią zbliżającego się Albumu, którego premiera już 7 września 2018 r. Występy Michała tym razem uświetni specjalnie przygotowana oprawa wizualna.

Michał Szpak podczas swoich recitali lubi nawiązywać bliski kontakt z publicznością czasem opowiadając krótkie anegdoty lub historie utworów. Tego rodzaju występy to doskonała okazja by nie tylko posłuchać jego utworów ale także spotkać się z nim po koncercie, zdobyć autograf lub zrobić wspólne zdjęcie.

KUP BILET > WYBIERZ SEKTOR:

Wybierz sektor z planu sali