DE MONO - OSIECKA. Koncert przedpremierowy!

Warszawa, Kuźnia Kulturalna 2018.10.24 środa godz. 20:30

Wyjątkowy PRZEDPREMIEROWY KONCERT DE MONO - OSIECKA w Kuźni Kulturalnej już 24 października 2018.  Postaci Agnieszki Osieckiej nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Przekaz płynący z twórczość tej wybitnej poetki i autorki tekstów,...

Zobacz pozostałe daty i pełny opis wydarzenia

DE MONO - OSIECKA. Koncert przedpremierowy!

PRZEJDŹ DO ZAKUPU BILETU

Wyjątkowy PRZEDPREMIEROWY KONCERT DE MONO - OSIECKA w Kuźni Kulturalnej już 24 października 2018. 

Postaci Agnieszki Osieckiej nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Przekaz płynący z twórczość tej wybitnej poetki i autorki tekstów, mimo upływu lat, wciąż pozostaje aktualny i zachwyca odbiorców wszystkich pokoleń, a także inspiruje artystów wszystkich dziedzin sztuki. 

Podczas wyjątkowego, kameralnego występu, nowe aranżacje utworów opartych na tekstach Agnieszki Osieckiej zaprezentuje w swoim specjalnym projekcie zespół De Mono z charyzmatycznym liderem Andrzejem Krzywym. W tekstach tych, jak w samej osobie artystki, nie było miejsca na oczywistość i banał, co wymagało od muzyków, nawet z tak ogromnym bagażem doświadczenia, szczerego spojrzenia na człowieka i zagłębienia się w jego emocje. Efekty tego niezwykłego połączenia będziemy mogli wspólnie zobaczyć, usłyszeć i przede wszystkim przeżyć podczas przedpremierowego koncertu De Mono - Osiecka.

Zapraszamy!

KUP BILET > WYBIERZ SEKTOR:

Wybierz sektor z planu sali

sektorsektor