Kabaret na Żywo - rejestracja TV Polsat

Warszawa, Cyfrowy Polsat 2019.03.03 niedziela godz. 20:30

Nowy sezon kultowego „Kabaretu na żywo” wraca do Polsatu. Każdy odcinek to zabawna podróż, w którą zabiera nas kabaret-gospodarz wieczoru. Wydarzyć się może więc absolutnie wszystko – niezwykli goście, premierowe skecze, nowe...

Zobacz pozostałe daty i pełny opis wydarzenia

Kabaret na Żywo - rejestracja TV Polsat

PRZEJDŹ DO ZAKUPU BILETU

Nowy sezon kultowego „Kabaretu na żywo” wraca do Polsatu. Każdy odcinek to zabawna podróż, w którą zabiera nas kabaret-gospodarz wieczoru. Wydarzyć się może więc absolutnie wszystko – niezwykli goście, premierowe skecze, nowe pomysły i odskocznia od codzienności gwarantowana.
„Kabaret na żywo”

To cotygodniowy program Telewizji Polsat, w którym czołówka polskich kabaretów bez cenzury i cięć bawić będzie szerokie grono fanów dobrej rozrywki. To program, na który od lat czekali wielbiciele współczesnego kabaretu – prawdziwie zaskakujące show, dzięki któremu każdy widz poczuje się jakby znalazł się na spektaklu na żywo. To tutaj połączy się spontaniczność i żywa, niczym nieskrępowana improwizacja z profesjonalizmem i rzetelnym przygotowaniem. Program pojawił się w ramówce Polsatu jesienią 2016 roku. Wiosna 2019 to czas na szósty już sezon Kabaretu na żywo!

Program będzie pokazywany w każdą niedzielę o godz. 21.00 w telewizji Polsat. „Kabaret na żywo” realizowany będzie z udziałem publiczności i nadawany live w każdą niedzielę.

Odc 1 - gospodarz Kabaret Młodych Panów

Odc 2 - gospodarz Kabaret Czesuaf

Odc 3 - gospodarz Jerzy Kryszak


Bilety VIP - strefa VIP na balkonie z poczęstunkiem

KUP BILET > WYBIERZ SEKTOR:

parter - m. nienumerowane, wolne miejsca: 240

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 45,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł

VIP - m. nienumerowane78, wolne miejsca: 74

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 100,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł